Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Srdce a cévy - Pro zdravé srdce a cévy - Omega 3 concentrate CaliVita

Zpět na seznam produktů

Omega 3 concentrate CaliVita

Akční nabídka

Výrobce: CaliVita

je skladem 710 Kč658 Kč

Omega 3 koncentrát

Produkt CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 z rybího tuku pro snazší udržení normální hladiny triglyceridů* a zdravé funkce srdce a také normální funkce mozku. **

Komu doporučujeme?
Vědci se zabývají otázkou, zda existuje spojitost mezi jídelníčkem a nemocemi srdce a cévního systému. A pokud existuje, jaké je to spojení?  Dr. Dyerberg a jeho spolupracovníci zjistili, že Eskymáci v Grónsku mají velmi nízkou úmrtnost na kardiovaskulární choroby, přestože má jejich jídelníček vysoký obsah tuků. Lidé v rozvinutých zemích v Evropě a v Americe rovněž konzumují velké množství bílkovin a tuků, ovšem jejich zdraví je ohroženo srdečními chorobami. Jak si to lze vysvětlit? Rozdíl spočívá v tom, že velké množství bílkovin a tuků, které se nacházejí v potravě Eskymáků, pochází z moře a je v nich mnoho nenasycených, tzv. omega 3 mastných kyselin. Tím, že jedí ryby z oceánu, konzumují Eskymáci desetkrát více omega 3 mastných kyselin než lidé ve střední Evropě.

Spotřeba dostatečného množství omega 3 mastných kyselin  (5-8 g denně) je užitečná, protože přispívá k normální funkci srdce.

Kyselina dokosahexaenová (DHA) v potravě matky přispívá k normálnímu vývoji mozku a očí plodu a také přispívá k normálnímu vývoji mozku kojených dětí.. A co více, množství DHA v mozku se postupně zvyšuje až do věku 18 let, takže její příjem má mimořádný význam - na správnou funkci mozku v dětství a dospívání.**

Produkt CaliVita Omega 3 koncentrát nabízí vysoké množství EPA a DHA omega 3 mastných kyselin ve vysoce koncentrovaném čištěném rybím oleji. Malé kapsle se snadněji polykají, takže je jejich použití pro starší lidi, děti a dokonce i pro těhotné ženy ještě pohodlnější.

UPOZORNĚNÍ!

Nenasycené mastné kyseliny jsou velmi citlivé na škodlivé účinky volných radikálů, proto se lidem, kteří užívají velké množství omega 3 mastných kyselin, doporučuje rovněž užívat doplňky výživy s antioxidanty.

* Tento příznivý účinek dosáhneme při denním příjmu 2-4 g/den EPA a 250 mg/den DHA.
** Příznivých účinků dosáhneme při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:
Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
 

Dávkování­:
1-3 želatinové kapsle denně

Počet denních dávek v balení: 33

Složení
600mgVysoce koncentrovaný rybí olej180mgEPA (eicosapentaenoic acid)

Zobrazit detailní popis produktu „Omega 3 concentrate CaliVita„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz