Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Stres a únava - Stress Management CaliVita

Zpět na seznam produktů

Stress Management CaliVita

Výrobce: CaliVita

není skladem 537 Kč

Úleva od stresu s komplexem vitaminů B

Stres je součástí našich životů. Zatímco potřebujeme pozitivní stres, protože nás motivuje a zvyšuje naši výkonnost, negativní stres může ztrpčovat naše životy a dlouhodobě může vést i k nemocem. Předcházejte stresu správným životním stylem a vhodnou dietou!

Vaši snahu může podpořit rodina vitaminů B doplněná v našem produktu Stress Management vitaminem C a hořčíkem, která nejenže pomáhá činnosti nervového systému, ale rovněž má pozitivní vliv na metabolismus  a činnost imunitního systému.

Komu doporučujeme?

Příznaky nedostatku

Těm, kteří jsou v zaměstnání nebo díky svému životnímu stylu vystaveni stresu.
V případě intenzivních fyzických nároků.
Každému k posílení imunitního systému.
Mezi příznaky nedostatku vitaminů B může patřit v závislosti na tom, který z vitaminů B je nedostatečný: nechutenství, anémie a kožní obtíže a dále problémy se srdcem, svaly, nervy a metabolické problémy.*

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Věděli jste, že...?
Nemoc zvaná beriberi je způsobena nedostatkem vitaminu B1? První popis tohoto stavu pochází z roku 2697 př.n.l. z Číny, ale spojení mezi těmito příznaky a deficitem tohoto vitaminu byly objeveny až v roce 1937. V dnešní době by se tato choroba mohla objevit, když v jídelníčku převažuje loupaná rýže nebo v případě alkoholismu v rozvojových zemích.

 

Dávkování­:
1-3 tablety denně

Počet denních dávek v balení: 100

Složení
1.3mg Vitamin B1 1.8mgVitamin B2 2mgVitamin B6 2mcg Vitamin B12 60mg Vitamin C 15mg Niacin 5mg Kyselina pantothenová 100mcg Kyselina listová 100mg Cholin 100mg Inositol 13.5 mg Hořčík
 

Zobrazit detailní popis produktu „Stress Management CaliVita„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

23.01.2019 Клуб #RAZBOGATEI - ВЫПЛАЧИВАЕТ ИСПРАВНОhttps://razbogatei.com/p/esif22НЕ УПУСТИ ШАНС РАЗБОГАТЕТЬ НА 7 000 000 ?

СТУДЕНТ ВХОД 100 РУБЛЕЙ ВЫХОД - 699 600 ?

СТАЖЁР ВХОД 200 РУБЛЕЙ ВЫХОД - 1 399 200 ?

МЕНЕДЖЕР ВХОД 300 РУБЛЕЙ ВЫХОД - 2 098 800 ?

ДИРЕКТОР ВХОД 400 РУБЛЕЙ ВЫХОД - 2 798 400 ?

НОВЫЙ ТАРИФ "БОСС" ВХОД 1500 РУБЛЕЙ ВЫХОД - 7 000 000 ?ПАССИВНЫЙ ЗАРАБОТОК - "приглашать" и пр. никого не надо!!!Не Обязательно Быть Умнее Других - Надо Стараться Быть Раньше Многих!!!

*Проекту ВСЕГО несколько дней!* Мы - первые по подключениям!!!

Успей вступить в первых рядах на самой верхушке!_______________________Регистрация, Активация https://razbogatei.com/p/esif22#млм #работанадому #бизнесонлайн #зароботоквсети #РЕФЕРАЛЫ

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz