Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - VÝBĚR DLE ZNAČKY - CALI VITA - Doplňky výživy - CaliVita Bee Power Mateří kašička

Zpět na seznam produktů

CaliVita Bee Power Mateří kašička

Akční nabídka

Výrobce: CaliVita

je skladem 394 Kč355 Kč

Mateří kašička

je látka, kterou krmí  ­včelí dělnice klubající se včely nebo  ­královnu, která klade vajíčka. To  ­je zřejmě důvod, proč je královna  ­schopna snést 1000-1500 vajíček  ­denně a také se dožívá zvláště  ­dlouhého věku. 

Zatímco dělnice  ­v závislosti na sezóně žijí 4-6 týdnů  ­a trubci přibližně 5 týdnů, může se  ­královna dožít 3-5 let.  

Mateří kašička je výměšek slinných  ­žláz včelích dělnic, jejíž složení je  ­velmi komplexní. Její hmota se  ­skládá z vysoce kvalitních bílkovin.  ­Obsahuje celý komplex vitaminů B,  ­kromě toho látky podporující růst,  ­minerální soli a stopové prvky.  ­Je přírodním zdrojem čistého  ­acetylcholinu, obsahuje minerály  ­enzymy a 18 různých aminokyselin.  ­

Mateří kašička je ideálním  ­přípravkem pro přirozenou dietu  ­a skvěle podporuje zdravou  ­funkci imunitního systému. Podle  ­zkušeností včelí kašička posiluje,  ­revitalizuje tělo, má tonizační  ­účinky a zvyšuje výkonnost. Může  ­ji konzumovat každý nezávisle na  ­věku a pohlaví. Není to náhoda, že  ­mateří kašička je známá a oblíbená  ­v mnoha zemích na celém světě.  ­  ­

UPOZORNĚNÍ!

• Vzhledem k tomu, že mateří  ­kašička vzniká z pylu, medu a  ­výměšku slinných žláz včelích  ­dělnic, nedoporučuje se  ­osobám, které jsou alergické na  ­pyl a včelí produkty!

• Dojde-li při užívání k alergické  ­reakci, mělo by se užívání  ­okamžitě přerušit.  ­

• Skladujte na chladném místě,  ­protože se v teplém prostředí  ­snadno rozkládá.

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Dávkování­:
1 x denne

Počet denních dávek v balení:50

Složení
50mgRoyal Jelly concentrate

Zobrazit detailní popis produktu „CaliVita Bee Power Mateří kašička„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz