Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - VÝBĚR DLE ZNAČKY - CALI VITA - Doplňky výživy - Evening Primrose Oil CaliVita - Pupalkový olej

Zpět na seznam produktů

Evening Primrose Oil CaliVita - Pupalkový olej

Výrobce: CaliVita

není skladem 781 Kč

Evening Primrose Oil je produkt vyrobený ze semen pupalky dvouleté. Tento olej se v poslední době těší mezi konzumenty velké oblibě.  Pupalka dvouletá, která pochází ze Severní Ameriky, může dosáhnout výšky 1-1,5 metru. V poslední době se tato bylina rozšířila i u nás. Její jasně žluté květy se s puknutím otvírají po setmění, odtud i její český název.

Komu doporučujeme?

Po spotřebitele je důležité, že v jejím oleji se nacházejí dvě důležité nenasycené mastné kyseliny: kyselina linoleová a kyselina gama-linolenová, které jsou známé díky svým četným příznivým účinkům.

Kyselina linoleová za podmínky 300 mg v denní dávce příznivě ovlivňuje hladinu celkového cholesterolu a cholesterolu LDL. To je velmi důležité pro osoby, které potřebují snížit hladinu cholesterolu nebo u kterých je zvýšená hladina cholesterolu v rodinné anamnéze. Tak mohou účinně prospět svému organismu. Užívání těchto kvalitních mastných kyselin se může pozitivně projevit i na vzhledu naší kůže.

Pupalka dvouletá  prokázala své pozitivní účinky i v jiných oblastech. Bylo pozorováno, že může výrazně blokovat vznik nepříjemných symptomů, které předcházejí menstruaci  (prementruační syndrom – PMS), podporuje zdravou funkci kloubů a vitamin E vchrání a DNA, bílkoviny a lipidy před oxidací. *

Kyseliny linoleová a gama-linolenová působí v těle tak, že vzájemně vyrovnávají své účinky.

UPOZORNĚNÍ!

Nenasycené mastné kyseliny jsou velmi citlivé na škodlivé účinky volných radikálů, proto doporučujeme těm, kteří užívají pupalkový olej ve větším množství, aby současně konzumovali doplňky s antioxidanty.
Pacienti s epilepsií by se před užíváním přípravku měli poradit s lékařem.
* Za podmínky 15% doporučené denní dávky

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.
 

Dávkování­:
1 kapsle denně

Počet denních dávek v balení:100

Složení
365mg Cis-linolenic acid

45mg Gamma-linolenic acid

Zobrazit detailní popis produktu „Evening Primrose Oil CaliVita - Pupalkový olej„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz