Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Detoxikace - Doplňkové produkty vhodné při detoxikačních postupech - Liquid Chlorophyll CaliVita

Zpět na seznam produktů

Liquid Chlorophyll CaliVita

Výrobce: CaliVita

je skladem 1 209 Kč

Tekutý alkalizační přípravek

Chlorofyl je barvivo v zelených   chloroplastech rostlinných   buněk. Většina chloroplastů se   nachází v buňkách v listech, ale   mohou se rovněž vyskytovat   v dalších zelených tkáních.   Každý chloroplast obsahuje   pigment chlorofyl. Pigmenty   jsou chemické sloučeniny, které   absorbují oblast viditelného   světla určité vlnové délky.   Chlorofyly mohou využívat   především červené a modré   světlo, a to je důvodem, proč   se listí bohaté na chlorofyl zdá   být zelené. Ve světelné fázi   fotosyntézy přeměňují pigmenty   energii slunečního záření na   chemickou.

Komu doporučujeme?

Již po staletí se chlorofyl pocházející   z vojtěšky používá po celém   světě k detoxikaci a slouží rovněž   jako stimulační látka.

Některé   studie prokázaly, že chlorofyl   může inaktivovat v játrech a ve   střevech škodlivé látky, které se   do těla dostaly s potravou, ještě   předtím, než mohou tělo poškodit.  

Podporuje neutralizaci toxinů a   pomáhá je odstraňovat z těla. Má   extrémně silný zásaditý účinek na   trávicí systém, což je dnes stále důležitější. 

V případě nadměrného příjmu   bílkovin a během konzumace   cukrovinek, pochutin (např. káva)   a nápojů sycených kysličníkem   uhličitým (kola) se do těla   dostávají chloridy a fosfáty.   Z nich mohou vznikat kyseliny,   které, pokud nejsou z těla   vyloučeny, se v něm mohou   hromadit. V tomto případě se   doporučuje podstoupit detoxikační   kúru, při které může výtečně   pomoci Liquid Chlorophyll.  

Je možné jej rovněž aplikovat zevně   jako dezinfekci na menší poranění a   je vhodný i ke kloktání.

UPOZORNĚNÍ!   • Chlorofyl nebyl zatím vyzkoušen   u těhotných a kojících žen, proto   by se v období těhotenství a   kojení měl používat jedině na   doporučení lékaře!   • Pokud se podává orálně, může   chlorofyl zbarvovat moč a   stolici do zelena a může rovněž   způsobit zabarvení jazyka

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Dávkování­:
1-3 čajové lžičky do skleničky vody nebo džusu

Počet denních dávek v balení: 95

Složení
15mgChlorofyl
 

Zobrazit detailní popis produktu „Liquid Chlorophyll CaliVita„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz