Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Detoxikace - Doplňkové produkty vhodné při detoxikačních postupech - Silymarin PLUS Ochrana jater CaliVita

Zpět na seznam produktů

Silymarin PLUS Ochrana jater CaliVita

Akční nabídka Novinka

Výrobce: CaliVita

je skladem 1 524 Kč1 450 Kč

Ochrana jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Komu doporučujeme?

Těm, kteří užívají léky poškozující játra.
Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno alkoholem.
Jako doplňkovou terapii při poškození jater, které je způsobeno viry.
Těm, kteří jsou při práci vystaveni látkám znamenajícím extrémní zátěž pro detoxikační funkci jater.

Více informací o produktu

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Věděli jste, že...?
Semeno ostropestřece mariánského obsahuje 70-80% silymarinu a že tato účinná látka je nejčastější složkou různých jaterních léků?  

Dávkování­:
3-6 kapslí denně

Počet denních dávek v balení: 33

Složení
100mg L-arginin

100mg L-cystein

100mg L-ornitin

100mg Methionin

100mg Kyselina alfa-ketoglutarová

50mg L-karnitin

25mg Cholin

12.5mg Kyselina alfa-lipoová

60 mg Extrakt silymarinu

25mcg Chrom

10mcg Selen

Přídatné látky:
želatina (želírující látka), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), mastek (protispékavá látka) stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka).
 

Zobrazit detailní popis produktu „Silymarin PLUS Ochrana jater CaliVita„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz