Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Stres a únava - Na povzbuzení - Mega qProtect CaliVita

Zpět na seznam produktů

Mega qProtect CaliVita

Akční nabídka

Výrobce: CaliVita

je skladem 1 196 Kč1 096 Kč

Antioxidant v mega dávkách

Ve starším věku nebo v období velkého napětí máme často zkušenost s tím, že se hůře soustředíme, máme rozmazané vidění nebo změny v krevním oběhu. Mega qProtect je přípravek s mega dávkami antioxidantů, který obsahuje vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny a výtažky z rostlin, který chrání naše buňky mnohem účinnějším a cílenějším způsobem. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávají energii, stimulují krevní oběh a udržují normální činnost mozku a srdce. Zdraví očí chrání mj. borůvky a betakaroten. Aminokyseliny výrazně zpomalují stárnutí buněk.

Komu doporučujeme?

V případě intenzivního mentálního napětí, během zkouškového období nebo ke zlepšení koncentrace lidem, kteří mají stres v zaměstnání.
Starším lidem k udržení normální činnosti mozku a paměti.
Těm, kteří se potýkají s kardiovaskulárními problémy.
Těm, jejichž oči jsou předmětem většího napětí.
Osobám, které mají často studené končetiny.
Aktivním a pasivní kuřákům.
Lidem, kteří pravidelně konzumují alkohol.
Těm, kteří hledají účinnější antioxidační ochranu a přejí si posílit svůj imunitní systém.

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Věděli jste, že...?
některé okolnosti, které dnes považujeme za normální, jako je stres, nedostatečná výživa, chronické nemoci nebo léky zvyšují v těle potřebu antioxidantů?

Dávkování­:
2-4 tablety denně po jídle

Počet denních dávek v balení: 45

Složení
5mg Betakaroten

0.75mg Retinol

2.5mg Lykopen

100mg Vitamin C

50mg Vitamin E

25mcg Selen

4mg Zinek

1mg Mangan

5mg Koenzym Q10

50mg L-cystein

10mg L-glutathion

50mcg Kyselina alfa-lipoová

10mg Extrakt z Ginkgo biloba (std. 24% flavonglykosidů)

7.5mg Zelený čaj (std. 95% polyfenolů)

2.5mg Extrakt z borůvek (std. 25% antokyaninů)

Upozornění!
Pokud se produkt užívá po dlouhou dobu ve vysokých dávkách, patří mezi možné vedlejší účinky vyrážka, úzkost, nespavost, průjem a zvracení.
Podávání Gingko biloba se nedoporučuje v těhotenství, při kojení a osobám, které užívají léky proti srážlivosti nebo jsou před operací, může totiž prodlužovat dobu srážení krve!
Pacienti s cukrovkou by se měli před užíváním poradit s lékařem.

Zobrazit detailní popis produktu „Mega qProtect CaliVita„

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz