Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - VÝBĚR DLE ZNAČKY - CALI VITA - Doplňky výživy - Oregano Oil Calivita

Zpět na seznam produktů

Oregano Oil Calivita

Výrobce: CaliVita

je skladem 728 Kč

Produkt obsahující olej oregáno v olivovém oleji.

Komu doporučujeme?
Až dosud jsme se domnívali, že oregano (dobromysl) je populárním kořením ze Středomoří. Je nejvyšší čas, abychom si na tuto rostlinu vytvořili odlišný názor! Jen málo lidí ví, že se může jako koření používat denně, a to nejen díky své dobré chuti. Díky svým četným příznivým účinkům na zdraví slouží dobromysl už od dávných dob v lidovém léčitelství.

Seznamte se s OREGANEM  i jinak!

 

PŮVOD DOBROMYSLI

Latinské jméno rostliny Origanum se skládá z řeckých slov oros (hora) a ganos (potěšení), což ukazuje na to, že pro staré Řeky to byl symbol radosti a štěstí.  Egypťané dobromysl přímo uctívali jako rostlinu zasvěcenou bohu Osirisovi a během obřadů ji vplétali do korun a věnců. V lidovém léčitelství starověku  měla významnou roli, byla v mnoha případech používána jak vnitřně, tak zevně.

OLEJ OREGANO CaliVita

Nyní je výtažek získaný z dobromysli nejvyšší kvality (řecké oregano) k dispozici i vám!

Olej oregano obsahuje několik prospěšných látek, například silici (karvakrol, thymol, borneol), kyselinu rozmarýnovou, terpenoidy, steroly, vitaminy A a C a flavonoidy.

 

ÚČINEK OLEJE OREGANO

-   Je účinným antioxidantem, a proto chrání buňky proti volným radikálům.

-  Jedna z aktivních složek (karvakrol) má mimořádné antimikrobiální účinky.

-   Může podporovat zachování a posílení zdravé funkce obranného systému těla.

PROČ OLEJ?

Ve srovnání s tradiční formou (bylina, sušená rostlina) jsou přírodní účinné složky přítomné ve výtažku z listů dobromysli v koncentrované podobě.

CaliVita Oregano® Oil OBSAHUJE POUZE PŘÍRODNÍ LÁTKY  a vzhledem k tomu, že je tento přípravek v tekuté podobě, vstřebává se mnohem  rychleji a účinněji.

 

POUŽITÍ OLEJE OREGANO

Užívá se vnitřně (4 kapky oleje oregano v polévkové lžíci vody nebo ovocného džusu třikrát denně) a kromě toho se může používat i na drobné pohmožděniny, kousnutí hmyzem,  zvyšuje účinnost mýdla a sprchových gelů, ředěný se může aplikovat jako ústní voda nebo slouží k inhalaci.

Zevně
(přímo na postiženou oblast):
Kůže (několik kapek, vmasírujte)
Péče o vlasy (přidejte k šamponu)
Mytí rukou, sprchování (přidejte k tekutému mýdlu nebo sprchovému gelu)
Zuby a dásně (na zubní kartáček)
Růst plísní – dermatofytóza nohou (kápněte na nehty u nohou)*
Inhalace

Vnitřně:

Kápněte 4 kapky CaliVita® Oregano Oil do lžíce vody, ovocného džusu nebo mléka.
Může se rovněž kapat pod jazyk.
Dejte doušek vody do úst, kápněte do něj olej a pak polkněte.

Olej má silnou charakteristickou chuť a může vyvolat silnou sekreci slin!

 

UPOZORNĚNÍ!

- Použití přípravku nemůže nahradit lékařské vyšetření nebo konzultaci! Může se používat k ovlivnění nemocí jako doplněk léčby pouze, pokud to schválí lékař!

- Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám!

- V případě, že užíváte léky na snížení hladiny cukru v krvi nebo proti srážlivosti krve, poraďte se předtím, než začnete užívat olej Oregano, s lékařem!

 

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:
Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Dávkování­:
4 kapky v polévkové lžici vody nebo ovocné šťávy 3 x denně

Počet denních dávek v balení: 60

Složení
13mg Olej z výtažku listů oregana (std. 3,5 % karvakrol) ve 4 kapkách
 

Zobrazit detailní popis produktu „Oregano Oil Calivita„

Vaše komentáře:

07.03.2019 Hello, it's Irvin again!I'm reaching out because I want to suggest on the good work on the oil content on organic-beauty.cz. Things are getting a bit outdated... and Google just updated their algorithm again, you know how that'll impact your biggest traffic source, if there isn't a consistent flow of fresh articles! You see, businesses get majority of their organic traffic from their blog, and I feel that you could use a little boost, since you are not blogging that much for now.Writing takes a lot of time and energy, and we have just the team from US/Canada to come up with awesome content you are looking for.You can have a brand new blog to post on your website starting at $10 in as little as 5 days!Check out our work and reviews here: http://bit.ly/2U158VpYou're always covered by the unbeatable 60-Day Money Back Guarantee!Thanks for your time,Enjoy the rest of your day.

Irvin

You are receiving this message because the contact form at organic-beauty.cz is open to the public. Thank you.

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz