Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Odkyselení - Spirulina Chlorella PLUS CaliVita

Zpět na seznam produktů

Spirulina Chlorella PLUS CaliVita

Výrobce: CaliVita

není skladem 927 Kč

Komplex alkalizujících látek

Spirulina Chlorella PLUS obsahuje všechno, co je nepostradatelné pro moderní přípravek z řas a sinic. Dva standardní produkty jsme doplnili zelenou pšenicí, vojtěškou a také patentovanou směsí, která obsahuje „zelené“ látky a další důležité složky, jako je aloe pravá a lykopen.

Komu doporučujeme?

Již od nepaměti poskytují určité druhy řas lidstvu cenné živiny. V Evropě zatím není každodenní konzumace řas a sinic rozšířena, ale je velmi populární v asijské, africké, kubánské a mexické kuchyni. Západní svět si těchto organismů povšiml až nedávno, když se do centra pozornosti dostaly tradiční východní medicína a přirozené řešení. K jejich ocenění rovněž přispěly slibné vědecké výzkumy řas.

Sinice spirulina a řasa chlorella jsou velmi bohaté na cenné bílkoviny, jejich poměr může v práškovém stavu dosahovat až 70%. To je právě důvod, proč jsou obě tyto „řasy“ skvělým zdrojem bílkovin, které jsou snadno stravitelné, a proto je tělo může dobře využít. Řasy mají jedinečný obsah jódu, a proto je jejich konzumace zvláště užitečná v kontinentálních oblastech (v Evropě má přibližně 435 (!) milionů lidí nedostatečný příjem jódu *). Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy, k energetickému metabolismu těla  a také k zachování zdravé kůže*. Třetí důležitou složkou je chlorofyl, který tvoří důležitý doplněk při detoxikačních a alkalizačních procesech.

Spirulina a chlorella jsou kromě toho bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a vlákniny, takže účinně podporují zdraví.

Upozornění!

Osoby, které trpí poruchou štítné žlázy, by se měly před užíváním přípravku poradit s lékařem!

*Iodine deficiency in Europe, A continuing public health problem, WHO, ISBN 978 92 4 159396 0 http://whqlibdoc.who.int/publications/2007/9789241593960_eng.pdf

Za podmínky příjmu min. 15% DDD

 

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Dávkování­:
1 tableta denně nebo podle doporučení

Počet denních dávek v balení:100


 

Zobrazit detailní popis produktu „Spirulina Chlorella PLUS CaliVita„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz