Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 900 Kč

GDPR

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Zdraví - VYHLEDÁVÁNÍ DLE POTÍŽÍ - Srdce a cévy - Pro zdravé srdce a cévy - Super CoQ10 Plus CaliVita

Zpět na seznam produktů

Super CoQ10 Plus CaliVita

Výrobce: CaliVita

je skladem 1 419 Kč

Komplex Q10

Super CoQ10 Plus vhodným způsobem zajišťuje vaši denní potřebu CoQ10. Tuto látku jsme ještě doplnili dobře známým spolupůsobícím antioxidační triem: betakarotenem, vitaminem E a selenem. S těmito látkami můžete zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit hladinu energie, posílit srdce a imunitní systém a přispět tak k zachování svého zdraví.

Komu doporučujeme?

Lidem nad 30 let věku.
Těm, kteří jsou v těžkém mentálním nebo fyzickém napětí, a sportovcům.
Osobám, které mají stresující způsob života.
Kuřákům.
Lidem s neúplným jídelníčkem.
V případě užívání určitých léků proti cholesterolu, psychiatrických léků, přípravků na kontrolu srdečního rytmu a užívaných k léčbě cukrovky.
Osobám trpícím šelestem v uších (tinitus).*
Těm, pro které je důležité zachovat si zdraví svého srdce.
Každému, kdo si chce svým způsobem života zachovat mladost.

8 důvodů, proč si vybrat produkty CaliVita:

Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
Na naše produkty poskytujeme 100%-ní záruku kvality.
Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Věděli jste, že...?
Lidské tělo je schopno tvořit svůj vlastní CoQ10, ale jeho produkce se od 30 let věku snižuje a je také celá řada faktorů (např. kouření, určité léky), které mohou jeho tvorbu ještě brzdit?

Dávkování­:
3x1 kapsle denně

Počet denních dávek v balení: 40

Složení

20mg Koenzym Q10

1000I.U.Betakaroten

10I.U. Vitamin E

10mcg Selen


Upozornění!
Při skladování je třeba vzít v úvahu, že je citlivý na teplo a světlo! Kvalita čistého koenzymu Q10 se při teplotě nad 35 stupňů Celsia zhoršuje.
Těhotné a kojící ženy by se před užíváním CoQ10 měly poradit s lékařem!

Zobrazit detailní popis produktu „Super CoQ10 Plus CaliVita„

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz