Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 900 Kč

Jste na: Organic Beauty - E-shop - VÝBĚR DLE ZNAČKY - CaliVita - Produkty domácí péče - CaliClean přírodní univerzální čistič 946 ml

Zpět na seznam produktů

CaliClean přírodní univerzální čistič 946 ml

Výrobce: CaliVita

je skladem 303 Kč

Příroda, naše tělo a také náš domov potřebují pravidelnou obnovu a očistu. Pokud jste se již měli možnost přesvědčit o tom, že za pomoci doplňků výživy CaliVita a správné diety je vaše tělo v té nejlepší možné kondici, nyní máte možnost projasnit svůj dům s čistícími produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí. 

Naše produktová řada CaliClean je vyrobena ze stoprocentně biologicky odbouratelného základního materiálu a povrchově aktivních látek, které jsou stoprocentně přírodního původu. Snadno se používají a mohou se aplikovat stejně jako běžné čistící prostředky!

Věděli jste, že...?
nejčastěji používané čistící prostředky obsahují nebezpečné látky, které jsou škodlivé také pro lidi a životní prostředí? V těchto produktech se nacházejí takové chemické sloučeniny, které mohou vyvolat okamžité poškození, alergii, kožní vyrážku, zánět sliznic a dokonce astma. Mezi dlouhodobé účinky těchto chemikálií patří trvalé poškození zdraví.


Upozornění!
Před použitím si nejprve přečtěte návod!
Přestože jsou produkty šetrné k životnímu prostředí, vzhledem k tomu, že se jedná o čistící prostředky, mohou při kontaktu s očima nebo ústy vyvolat podráždění.
Uložte mimo dosah dětí!
Pokud dojde ke kontaktu s očima, proplachujte oči dostatečným množstvím vody po dobu 15 minut a pak vyhledejte pomoc lékaře!
V případě polknutí nevyvolávejte zvracení, vypijte sklenici vody a vyhledejte svého lékaře!

Zobrazit detailní popis produktu „CaliClean přírodní univerzální čistič 946 ml„

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz