Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 900 Kč

GDPR

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Akce - slevy - SLEVY - Elixír na péči o zuby a dásně (měsíček, máta, kopřiva)

Zpět na seznam produktů

Elixír na péči o zuby a dásně (měsíček, máta, kopřiva)

Akční nabídka

Výrobce: VitaZdrav

je skladem 80 Kč49 Kč

Poslední 2 kusy!

Expirace 10/18

Přírodní výživový doplněk stravy pro posílení vazů, chrupavek a kloubů. Osvědčená kombinace chondroitin sulfátu, glukosamin hydrochloridu, žraločí chrupavky a MSM.

Zdravotní tvrzení

Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů, který obsahuje bílkoviny – kolagen a rovněž nebílkovinné substance – glukosamin a chondroitin, což jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach. Žraločí chrupavka je rovněž přírodním zdrojem vápníku a fosforu. Žralocí chrupavka napomáhá lidem při degenerativních poruchách kloubů s vyšší mírou záteže na klouby.

Co by jste měli vědět .........

Kosti sice vypadají velmi jednoduše, ale ve skutečnosti jsou pevný, dokonalý, mechanicky vysoce odolný systém. Mechanická odolnost kostí je podmíněna jak jejich organickou složkou, tak složkou anorganickou. Organickou složku tvoří různé typy vaziva. Na složce anorganické se podílí zejména vápník. Kromě toho je mechanická odolnost kostí dána uspořádáním jejich trámčiny v prostoru, čili takzvanou stereometrií. V kostní tkáni potkáváme dva typy buněk. Jedny kostní tkáň trvale staví, druhé ji odbourávají, pracují tedy proti sobě a přitom jsou na sobě nezávislé. Na výstavbě kostních tkání se podílí řada žláz vnitřních sekrecí, například podvěsek mozkový, štítná žláza, příštítná tělíska, dále hormony kůry nadledvin, ale i hormony žláz pohlavních.Výstavba kostí je podmíněna správnou výživou – přísunem vápníku a přísunem vitamínu D.

Klouby jsou svým způsobem snad ještě dokonalejší systém, než jsou kosti, vždyť něco, co by mělo tolik stupňů svobody volnosti pohybu, jako mají lidská ramena, zápěstí nebo drobné klouby prstů, inženýři snad ještě vytvořit nedokázali. Degenerativní onemocnění kloubů se jmenuje osteoartróza, artróza nebo také osteoartritis. Postihuje jak chrupavku, tak kost, která je pod ní, a je funkcí věku. Ve věku nad 65 let postihuje 8-9 lidí z 10, nepočítáme-li vrcholové sportovce, jejichž klouby dokáží být zničené ve třiceti tak, že vypadají, jako by jim bylo osmdesát.

Svaly jsou podobně krásný, pružný, elegantní a pevný a dynamický systém, jako jsou kosti. Jejich stavba a funkce závisí na spoustě genů, na míře nervového a cévního zásobení, na složení výživy, na účinku spousty hormonů žláz s vnitřní sekrecí, a především na míře tělesné námahy. Jestliže lidem ve stáří ubývá pouze svalová hmota, mluví se o sarkopenii. Představa, že by sarkopenii šlo vylepšit vylepšením výživy, je naivní. Svalovou hmotu totiž může nahrazovat pouze tuková tkáň a lidé ani neztrácejí na váze. Je překvapivé, kolik lidí po pětašedesátce nedokáže zdvihnout pětikilovou činku.

Správná výživa je pro vaše klouby, kosti a svaly velice důležitá. Pokud trpíte bolestmi kloubů nebo omezenou hybností, pořiďte si účinné přípravky pro podporu hybnosti kloubů a reparaci poškozené chrupavky. Nabízíme nejrůznější doplňky s potřebnými vitaminy, minerály a dalšími látkami, které mohou sloužit jako prevence nebo výživa opotřebených kloubů. Dopřejte si bezbolestný pohyb. Zvyšte pohyblivost kloubů, regenerujte své chrupavky. Udělejte to nejlepší pro Vaše klouby a kosti a věnujte jim některý z následujících přípravků.

Osvědčená kombinace chondroitin sulfátu, glukosamin hydrochloridu, žraločí chrupavky a MSM. Jednotlivé látky jsou navrženy v biologicky účinných dávkách. Chondroitin sulfát a glukosamin jsou látky, které jsou fyziologickou součástí mezibuněčné hmoty chrupavky. MSM (methylsulfonylmethan) je zdrojem tvorby kolagenu a kreatinu. Kolagen je důležitou bílkovinou v lidském těle, který podporuje pevnost a pružnost tkání.

Žraločí chrupavka je doplněk stravy vyrobený ze sušené a práškové formy žraločí chrupavky. Má dlouhou tradici v čínské medicíně a je užíván především v Asii. Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů, který obsahuje bílkoviny – kolagen a rovněž nebílkovinné substance – glukosamin a chondroitin, což jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach. Žraločí chrupavka je rovněž přírodním zdrojem vápníku a fosforu.

Informace o použití: 1 kapsli denně během jídla. Nepřekračujte denní referenční hodnotu příjmu.

Vhodnost pro bezlepkovou dietu: ANO
Vhodnost pro diabetickou dietu: ANO

Bezpečnostní varování: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.Ukládat mimo dosah dětí!

Skladování: Skladujte v suchu a temnu, při teplotě od 5 do 25 ºC.

Spodní hranice věkového omezení: Nevhodné pro děti do 18 let

Složení: Mikrokrystalická celulóza – plnidlo, glukosamin sulfát KCl, chondroitin sulfát, MSM, lékořice lysá – extrakt kořene, zázvor – extrakt kořene, žraločí chrupavka – prášek, kurkumovník dlouhý – extrakt kořene, čertův dráp (Harpagophytum procumbens) – extrakt

Nutriční hodnoty: Lékořice lysá – extrakt kořen 20mg na porci,Glukosamin sulfát KC 75mg na porci,Chondroitin sulfát 75mg na porci, MSM 25mg na porci,Zázvor – extrakt kořene 10mg na porci,Žraločí chrupavka – prášek 10mg na porci,Kurkumovník dlouhý – extrakt kořene 10mg na po

Zobrazit detailní popis produktu „Elixír na péči o zuby a dásně (měsíček, máta, kopřiva)„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz