Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 900 Kč

GDPR

Jste na: Organic Beauty - E-shop - VÝBĚR DLE ZNAČKY - LYSI - Omega-3 rybí oleje - Omega 3 + D pro děti LYSI

Zpět na seznam produktů

Omega 3 + D pro děti LYSI

Doporučujeme
není skladem 349 Kč

Želatinové žvýkací kapsle s příjemnou ovocnou chutí obsahují rybí olej. Produkt je vyvinut speciálně pro děti.

Rybí olej je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, především EPA a DHA. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. Olej z tresčích jater je také prospěšný pro celkový zdravotní stav organismu. Výzkum naznačil, že omega-3 mastné kyseliny mají řadu pozitivních účinků na růst a vývoj dětí.

Významný je také obsah vitamínu D, který přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Složení:
Rybí olej 600 mg, glycerol ( E422), želatina, voda,přírodní sladilo – xylitol ( E967),přírodní aroma, mikrokrystalická celulóza (E460), antioxidant – přírodní tokoferoly (E306), vitamín D3 (cholekalciferol) 5 μg(v 1tabletě), což odpovídá 100% doporučené denní dávky.

Nutriční informace (jedna kapsle):

Energie 24,4 KJ/5,9 kcal
Bílkoviny 0,08g
Sacharidy 0,08g
Tuky 600g

201mg – Omega 3

z toho EPA 96mg a  DHA 60mg

Upozornění:
Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávat v temnu a suchu do 25°C

Žvýkací kapsle s ovocnou příchutí

Látky Omega 3 s vitamínem D jsou důležitým prvkem pro naše zdraví. Ovlivňují zdravý růst kostí a zubů, koordinaci a harmonizaci celého těla, sílu a vitalitu. Mají vysoce pozitivní vliv na imunitu.
Pozitivní účinky Omega 3 DHA a EPA na nervový a kardiovaskulární systém a klouby byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi. Omega 3 snižuje riziko vzniku ischemické choroby srdeční, hraje také důležitou roli při vývoji mozku a centrálního nervového systému. Významný je i vliv pro zdravé oči.
Dětem pomáhá Omega 3 při kognitivním vývoji – stabilizuje náladu, pomáhá při poruchách pozornosti, zlepšuje paměť a schopnost učit se. Jedna ze studií například prokázala, že děti ve školním věku, které obdržely dostatečný příjem Omega 3, měly stabilně úspěšné výsledky a vyšší hodnocení v testech inteligence než ty, které tento příjem neměly. Během užívání Omega 3 bylo prokázáno zlepšení i u dětí s ADHD.
Potravinové doplňky s rybím olejem podávané denně stimulují vývoj mozku u dětí do tří měsíců. Tyto závěry potvrdil například dokumentární film v produkci BBC „Dítě naší doby“, který byl vytvořen týmem výzkumníků z Velké Británie.
Užívání Omega 3 a vitamínu D u malých dětí je tak velice důležité. Důkazem budiž zhruba 20% malých dětí, které jsou každoročně diagnostikovány křivicí, tedy stavem způsobeným nedostatkem vitaminu D.
Pro dospělé má Omega 3 největší přínos v oblasti srdce. Dokáže ho posílit zejména během cvičení. Pomáhá i s pohybem jako takovým, jelikož zvyšuje výkon a vytrvalost. Hlavně ale posiluje klouby. Osteoporóza postihuje až 1,2 milionu lidí ročně. To znamená vysoký počet zlomenin, nákladů na léčbu a omezení v běžném životě. To vše je způsobeno nedostatkem vitaminu D. Vitamin D je potřeba dodávat již od raného věku, aby ho naše tělo mělo dostatek. To vše je podloženo dlouhodobými statistikami. Průměrně každá třetí žena utrpí zlomeninu končetiny právě kvůli osteoporóze. Mužů se tato statistika rovněž týká. Ohrožen je v průměru každý sedmý muž.

Vědci také prokázali vliv Omega 3 na redukci únavy organismu a lepší vypořádání se se stresem, což v dnešní uspěchané době ocení každý. Právě dlouhodobý stres a nedostatek spánku negativně přispívá k fungování našeho organismu, což se nám pak vrací v podobě vysoké hladiny cholesterolu, nadváhy, osteoporózy a problémů s kardiovaskulárním systémem.
Vitamin D obsažený v Omega 3 je rozhodující prvek pro aktivaci imunitního systému a správného fungování našeho těla. Je tak důležité ho pravidelně doplňovat.
Žvýkací kapsle s ovocnou příchutí jsou navíc ideální pro ty, kteří mají potíže s polykáním klasických želatinových kapslí.

Zobrazit detailní popis produktu „Omega 3 + D pro děti LYSI„

Zákazníci si k tomuto produktu často přikupují:

Vaše komentáře:

06.07.2018 «Dynamite» — název mluví sám za sebe! Aktivátor dynamite! Jdete rybařit s «dynamitem»! Od teď budete muset řešit jedinou otázku, zda bude mít dostatek místa v kufru pro celý úlovek? Copak může se něco srovnávat s dynamitem? Dynamite je opravdu výbuch ve světě rybářů! Dokonala formule aktivátoru působí přímo na instinkty ryb na fyziologické úrovni a zaručuje úspěšný rybolov kdykoli v libovolném rybníku. rybydynamit.com/ Je natolik účinná, že jsem upustil od svých experimentů s ochucováním kukuřice a spoléhám se právě na ni. Osvědčila se mi v především ve sladších ovocných příchutích, jako je Brusinka nebo Mexický med. Velmi dobře fungovala i Frankfurtská klobása. Živočišné příchutě alá Oliheň-chobotnice někdy zaostávaly, ale na některých revírech zase měly navrch.

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz