Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 3 000 Kč

na prodej

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Pleť - Čistící mléka a pěny - Mořská houba Jemná kosmetická 3-5 cm

Zpět na seznam produktů

Mořská houba Jemná kosmetická 3-5 cm

Výrobce: Caribbean Sun

není skladem 49 Kč

Přírodní mořská houba disponuje vysoce savými vlastnostmi. Po namočení se stává příjemně hebkou. Syntetická houba se rozpouští pod vlivem agresivních látek, kdežto přírodní mořská houba nikoliv. Za dobu své existence v sobě vyvinula biologické látky, které mají antivirové, protinádorové, dezinfekční a antiseptické účinky. Díky vysokému obsahu jódu má nedostižné účinky na pleť. Dokonale se snáší s pokožkou.  Přírodní  mořské houby si získávají stále větší oblibu.


Houba nepřijímá pachy ani barvy, po použití ji jednoduše properte v čisté nebo mýdlové vodě a je opět jako nová. Nesmí se použít ve vodě, která má teplotu nad 60°C.  Ždímejte vždy stlačením houby – nesmí se kroutit! Nechte vyschnout na dobře větraném místě.


Doporučené čištění mořskou solí: obsah pytlíku asi 70g rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37°C. Houbu ponořte do připraveného roztoku, proždímejte a celý postup několikrát zopakujte. Poté nechte houbu ponořenou v roztoku minimálně 5-6 hodin. K roztoku můžete přidat i několik kapek citrónové šťávy, tím se čistící účinek ještě zesílí.  Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou a nechte proschnout.

Mořská houba pomáhá vyhlazovat strie.

Ve středověku se mořská houba užívala k léčbě strumy (nemoc způsobená nedostatkem jódu v organismu). Dříve, než byl v roce 1811 prozkoumán jód jako prvek periodické soustavy, lidé nevěděli, čím to je, že mořská houba výrazně podporuje a zrychluje hojení nejrůznějších jizev. Jak se ukázalo, mořská houba a její jód má příznivé léčivé účinky antiseptické, antibakteriální a desinfekční.

Kouzlo přírodních mořských hub spočívá v tom, že obsahují přibližně 14 % jódu, tzn. v jednom gramu mořské houby je stejné množství jódu jako ve 130 litrech mořské vody! Jód obsažený v houbě je schopen zabít stafylokoka a streptokoka (bakterie způsobující nejrůznější infekce a horečky) do jedné minuty.

Natural - mořské houby přírodního tvaru z oblastí Floridy, Kalifornie, Mexického zálivu a Karibiku. Houby jsou různých přírodních tvarů, každá je originál. Balené v síťce, převázané lýkem s visačkou.

přírodní tvar
velikost 3-5 cm
Bermudské ostrovy

Zobrazit detailní popis produktu „Mořská houba Jemná kosmetická 3-5 cm„

Vaše komentáře:

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz