Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 30 000 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci - Apeiron nature care

Apeiron nature care

Apeiron nature care

Produkty značky Apeiron natural care

Testery k produktům Apeiron natural care

 

Historie vzniku společnosti Apeiron začala v roce 1999, kdy převzala prodej ajurvédské bylinné zubní pasty Auromere. Tím byl položen základní kámen filosofie, kterou se rozhodla i nadále následovat. Byl to počátek objevování fascinujícího světa ajurvédy, 6000 let staré nauky o účincích, využití a zpracování bylin. Během četných návštěv Srí Lanky získala společnost Apeiron nature care náhled do umění tradičního zpracování a výroby kosmetiky. Byla to láska na první pohled, která inspirovala společnost Apeiron k vytvoření účinné kosmetiky, která vychází z tisíciletími prověřených receptur a zároveň odpovídá požadavkům dnešní moderní doby.
Tajemství přírodní kosmetiky společnosti Apeiron  nature care nespočívá ve velkém množství ingrediencí, nýbrž v pečlivém a starostlivém výběru a kombinace vysoce kvalitních rostlinných ingrediencí.  Proto je použito jen tolik složek, kolik je nutné, aby bylo dosáhnuto, co možná nejlepšího účinku bez toho, aby byla pleť příliš zatížená.
Méně je více – a to platí i pro vůni, jemná smyslná a zároveň decentní vůně, takovou najdete v těchto produktech, jsou použity výhradně přírodní éterické oleje a vonné složky.
Nejlepší ochrana vaší pleti...
tu si vytváří pokožka sama, bohužel je obvyklé, že je tento ochranný mechanismus narušen. Především citlivá pleť potřebuje velmi jemnou péči, která odpovídá jejím požadavkům, ale i normální bezproblémová pokožka bude profitovat z používání jemné a čistě přírodní kosmetiky.
Pro pleť v rovnováze.
Abyste se znovu cítili dobře ve své kůži.

Společnost Apeiron nature care vytvořila systém péče o tělo, který je velmi šetrný, smysluplný, snadno použitelný a optimální pro vaši pokožku. Kosmetická péče, která potěšení nejen vaše tělo ale i duši.
Pro zdravou pleť je rozhodující především to správné množství, proto obsahují produkty společnosti Apeiron pouze pečlivě vybrané a rozumně zkombinované vysoce účinné a kvalitní ingredience, díky kterým vaše pleť znovu získá rovnováhu. S těmito produkty zabráníte návyku pokožky a zároveň podpoříte její vlastní schopnost regenerace. Čím méně různých přísad působí na pleť, tím menší riziko vzniku podráždění a dalšího vzniku problémů, které může být vyvoláno samotnými pečujícími látkami. Pleť dostane právě takové množství, které potřebuje, ne méně ale ani ne více.
Produkty vyrobené společností Apeiron jsou certifikované podle BDIH, neobsahují syntetická barviva a vonné složky, minerální oleje, parabeny, PEG, silikony, genovou technologii.
Výběr kvalitních přírodních surovin s ohledem na udržitelnost přírodních zdrojů.
Většina produktů jsou veganských, vyjma velmi málo složek jako je například včelí vosk a včelí med, nejsou v produktech společnosti Apeiron nature care použity látky zvířecího původu.
Všechny produkty neobsahují přidaný alkohol/etanol.
Používá recyklovatelné obaly.
Produkty nejsou testovány na zvířatech.

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz