Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - Blog

Blog

Když Vás Bůh stvořil, dal vám vše, co měl. 24 září 2017 John Smallman

 

 

Překlad videa:

Ahoj,

tady je John se zprávou od Ježíše pro neděli 24. září 2017. Dnes nás povzbuzuje v našem probouzení se ze snu o nerealitě:

Když Vás Bůh stvořil, dal vám vše, co měl. Lidstvo je v procesu probouzení se z velmi hlubokého spánku plného nesčetného množství snů a nočních můr. Některé z těch snů mohli být vskutku radostné ale noční můry zanechaly spousty lidí v intenzivní bolesti a utrpení a zdají se tak velmi reálné.

Když si na ně vzpomenete, začnou mizet, jakmile se napojíte zpět na božské a nekonečné pole lásky - reality, která je stavem perfektního klidu, míru, radosti a harmonie, které jste popravdě nikdy neopustili. Je to Váš domov a ten není nikde jinde.

To, co jste jako lidé prožívali po tisíciletí, ve skutečnosti jen na okamžik, je pouze iluze, dokonce i momenty radosti a štěstí, které jste prožívali jsou zkušenosti, kterou byste si jako lidé chtěli pamatovat a pravděpodobně  zopakovat. Jakmile se probudíte uvědomíte si že si nebude přát nic z této iluzorní zkušenosti znovu prožívat nebo uchovávat živě ve svých vzpomínkách. Protože to co budete prožívat až se probudíte je daleko od radosti, štěstí nebo potěšení, z kterých jste se radovali, když jste byli uspaní a snili.

Jako lidé prožívající iluzi měli jste radostné sny, ale během probouzení se rozplynuly a jsou viděny jako velmi nedostatečné, protože byli nepravé,  v porovnání s radostí a potěšením iluzorní reality, kterou prožíváte jako zdánlivě plně probuzení lidé, vaše opravdové probuzení vás naplní radostí tak hluboce a tak intezivně, že všechny vzpomínky ze snu se okamžitě rozpustí, jakmile přijmete reality lásky, jednoty s vaším božským zdrojem. Stav ve kterém jste byli láskyplně stvořeni k prožívání neomezené a věčnou radost.

Každý člověk, který kdy žil na Zemi probuzený k životu radostně, věčně a plně vědomí v každém momentě vaší přítomnosti, přítomnosti Boha. Váš božský a nekonečně milující stvořitel, zdroj, otec, matka, Bůh. Jakékoliv slovo, které používáte k pojmenování či popisu nejvyšší milující a nekonečně moudré inteligence, což je vše, což je stvoření, což jsi ty, neexistuje žádné oddělení, jste jedno s Bohem v každém okamžiku vaší nesmrtelné existence. Jste nekonečným stavem čisté radosti.

Jako lidé to awaken is your purpose a jakožto že jste všichni jeden to zahrnuje pomoc komukoliv jinému se probudit.

Když půjdete dovnitř, do vaší vnitřní božské svatyně, kde je světlo boží lásky vždy přítomno, přestože jste položily chatrnou a tenkou závoj mezi vás a světlo, aby jste se před ním schovali. Váš záměr být pouze milující a pomáhat lidstvu v procesu probouzení se, je enormě silný a efektivní, dokonce ikdyž nedokážete vnímat a cítit to.

Váš láskyplný záměr proniká závoj a stává se jedno s božským záměrem, že lidstvo by se mělo probudit. 

Nepodceňujte nebo neznevažujte vaše láskyplné záměry, protože když tak budete činit, efektivně sabotujete tyto samé záměry. Všichni jste nekonečně mocné bytosti, dokonalé děti Boha, ale měli jste dočasně skrytou tuto vědomost, uvědomění si této skutečné informace od sebe.

Když vás Bůh stvořil, dal vám vše, co měl, zkrátka tím, že vás stvořil jako jedno s ním. Vše co je on o to se dělí a rozšiřuje kompletně, bezvýhradně s veškerým stvořením.

Jste vše, vše, co je on, v žádném případě nejste něco míň než kdokoliv jiný nebo Bůh sám osobě, protože Bůh tvouří pouze a jen dokonalé rozšíření sama sebe.

Není to arogantní natož šílené rozpoznat a přijmout, že nejste méně než váš božský stvořitel, protože světlo, láska, moudrost, inteligence a síla, ve skutečnosti vše co je Bůh, jsi také ty.

Pokud se probudíte bude toto pro vás okamžitě a dostatečně jasné. Nicméně ve važem zdánlivém odděleném stavu jako lidstvo, vám tato pravda nedává vůbec žádný smysl, protože vaše inteligence , vaše schopnost rozumět této božské skutečnosti je většinou a značně omezená. 

Jakmile projdete procesem probouzení se, vše co potřebujete dělat je zcela otevřít své srdce poli božské lásky ve kterém vše existuje a dovolit tomu pronikat vaší celou bytostí. Neblokujte to ze strachu nebo pocitu, že toho nejste hodni, že nejste dost dobří nebo protože věříte, že Bůh vás bude soudit, zatracovat a trestat za chyby a hříchy, které věříte že jste spáchali. Toto negativní sebehodnocení je součástí iluze.

Je zde posuzování toho co se stalo když jste byli uspaní a snili jste a stejně tak jak znáte z vlastní skušenosti jako lidé, to co se stane ve snu je nereálné. Vzbudí te se a zjistíte, že se nic nezměnilo a sen se rozplyne. 

Pamatujte si Bůh je láska, to je to na co teď potřebujete soustředit svou pozornost, protože láska bezvýhradně přijímá všechno stvoření což je to co je a proto nikdo ani ty nemůže být a nebude vyloučen.

Bůh je váš věčný domov, do kterého vám nikdy nebyl zakázán vstup, nikdy se k vám neobrátil zády. Jen jste si vybrali k prožívání něco jiného než je Bůh a postavili jste iluzi, ve které tuto zkušenost máte. Je to nemožný snový stav z kterého nemůžete vyloučit probuzení se. 

Oslavujte, nyní jste v procesu probouzení se do reality, která je vaším stálým a věčným domovem. Bez vaší přítomnosti je nekompletní, ale současně nemůže být nikdy nekompletní, proto vy už tam zároveň musíte být.

Probudit se je váš lidský úkol. Úkol, v kterém nemůžete neuspět. Takže chodtě každý den do sebe a komunikujte se světlem boží lásky, který je tam vždy přítomný stejně jako ty a ciťte lásku, která se rozprostírá a přijímá a posiluje tebe k probuzení.  Váš milující bratr Ježíš.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hyLv-4D5Hm0

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz