Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - Blog

Blog

Ježíš - Probuzení lidstva je změnou, kterou chcete vidět ve světe

Překlad videa:

Ahoj,

tady je John se zprávou od Ježíše pro neděli 1. října 2017. Dnes nás opět volá k probouzení:

Probuzení lidstva je změna, kterou chcete vidět ve světě. Tak jak se nám přibližuje okamžik velkého probuzení, energie tsunami lásky se neustále zintenzivňuje aby vám pomohla v přípravě na tu nejúžasnější událost. Vím, že mnoho z vás má pochyby, protože se zdá, že jste čekali na tuto slibovanou boží událost velmi dlouhou dobu, zatímco se zdá že chaos a konflikty po celém světě naopak narůstají a zintenzivňují se. Máte mnoho věcí,otázek k vyřešení a to každý z vás v současnosti inkarnovaný jako člověk, před tím než bude probuzení moci nastat. Je to otázka uznání uvědomění si všeho, čeho jste si vědomi, co jste si mysleli, řekli a udělali, co není v souladu s boží vůlí, jmenovitě posuzování, zahořklost, vztek, nenávist atd.a nechat odejít jakákoliv práva na odškodnění za všechno špatné co ti bylo uděláno. Je tam pouze láska, a ty to víš, proto, cokoliv, co s tím není v souladu musí být propuštěno. Probuštění by mělo být rozpoznáním, vlastněním a odpuštěním a současně si uvědomovat, že zatím ještě mezi vámi nikdo, kdo by vše propustil a odpustil každému včetně jich samých.

Žili jste v iluzorním prostředí, a stejně tak jako to bylo iluzorní, nic z toho, co jste tam prožili není reálné kromě lásky. Většinou važe prožívání lásky bylo dočasné a limitované kvůli vaší potřebě mít pravdu a dokázat že ostatní se mýlí. Posuzování. Posuzování je hlavním vzorcem chování či otázkou téměř pro každého. A je také jedním z nejefektivnějších způsobů, jak bránit přístupu lásky. Láska je všezahrnující, absolutně bezpodmínečná a je vám neustále nabízena, ale vy ji blokujete, odmítáte ji závisením na potřebě hodnotit a mít pravdu. Ano mnoho z vás by řeklo, ale ve světě je tolik kriminality a záměrné brutality, to zkrátka nemůže být jen ignorováno a odpuštěno, protože pak bysme to trpěli, tolerovali. Ne tak by to nebylo. Láska netoleruje špatnost, ona ji nevidí, protože se nikdy doopravdy nestalo.

Jako lidé, kteří se stotožňují silně se svou fyzickou stránkou se to může jevit jako hloupost, ale vzpomeňte si, vy jste postavili iluzi, něco totálně nereálného, neexistence, k prožívání oddělení od Boha, vašeho zdroje, od něhož není možné být oddělen. A vyjste použili svou sílu, kterou jste dostali od Boha aby jste to udělali. Chtěli jste se přesvědčit, že oddělení je možné aže nemáte žádnou potřebu Bohu a vy jste použili svou sílu aby jste vyrobili něco, co se vám  jeví jako intenzivně reálné. A museli jste přijmout, jako žijící lidé práci na opatření si základních potřeb jako je potrava, oblečení a přístřeší, ale boj o přežití se jeví jako strašně reálný, mnohem více reálný než nefyzický svět, ve které máte svou pokračující a věčnou existenci. Jedinou cestou jak se hnout dopředu je jít dovnitř sebe nejméně jednou denně a pozvat a dovolit lásce se ve vás rozprostřít, držet vás v náručí a láskyplně toto objetí vrátit. Přijetí je vztah jít k sobě jako jeden a je to zásadní se spojit s láskou tímto způsobem.

Toto pro vás ani vám nemůže být uděláno, musí to být uděláno s vámi. Láska je vaší přirozeností, tak se sní spojte plně, ne jen když se cítíte ztracení nebo zranění. Pokud se s láskou naplno spojíte, stanete se více a více vědomí své úplnosti vaše pravá spirituální přirozenost je jedno s Bohem a s tímto rostoucí vědomím vaše strachy a doprovázející potřeba mít pravdu a dokázat, že se ostatní mýlí, volíte si to, že se vidíte jako oběti, stávajíc se slabší a slabší, dokud nenajdete cestu jak žít většinou v míru a beze strachu nebo obav zatemňujících vaše dny. Vaše dny jsou takové, jaké si je uděláte a to jak je uděláte závisí na tom, kam zaměřujete svou pozornost. Často se vám zdá, že zažíváte zvláštní nálady nebo emoce náhodou. Že to zkrátka vypluje a že s tím musíte žít dokud to zase nepřejde, ale vy děláte výběr, volíte si, když dovolíte myšlenkách přijít a pak se s nimy buďto budete zabývat nebo se jim vyhnete, opustíte je. Když se s nimi budete zabývat zabarví váš den a vaše pocity a když tak neučiníte, potom přidou jiné myšlenkya vy znovu uděláte volbu, zabývat se nebo nezabývat. Je to vždy vaše volba. Ale pro mnoho z vás zabývat se je volba, kterou jste udělali tak mnohokrát, že tuto volbu dělát bez jakékoliv zdánlivého vědomí. že tak činíte. A pokud jste často ve stavu úzkosti, znamená to, že jste se rozhodli soustředit na myšlenky , které způsobují zcela určitě tyto věci nešťastného a znepokojujícího charakteru že potřebují být adresovány nebo se s nimi nějak vypořádat budou vyplouvat do vašeho vědomí. Ale vy se na ně nemusíte soustředit po dlouhou dobu, stačí jen tak dlouho aby jste se rozhodli jestli raději je to moment se jimy zabývat a nebo není. Just trávit čas ve stavu úzkosti, když nemůžete rozpustit problém z vás jen vysává energii a zabraňuje vám plně si užívat tento moment, který je nyní.

Život je věčný a to doslova, Bohem daný dar pro vás k radostnému prožívání každého momentu, ale iluze, kterou jste stvořili vám neustále představuje iluzorní, neskutečné záležitosti a problémy, které blokují vaše potěšení. Všichni jste viděli malé děti přijímat svět s intenzivní radostí, tedy způsoben jak to bylo zamýšleno. Ale pak jak vyrostou a musí se přizpůsobit standardům, které nastavili ostatní, ta intenzivní a spontání radost se vyskytuje čím dál tím méně často. To je to co jsem se vás snažil přesvědčit mnoho let zpátky, když jsem řekl: dokud nebudete jako malé děti nevstoupíte do nebeského království. Nebeské království je tady a teď a jediný důvod, že ho neprožíváte je protože soustředíte svou pozornost na iluzorní svět bolesti a utrpení. Pokud si každý vybere soustředit se na lásku a radost namísto na chaosa konflikt který se všude objevuje, mír a radost by mohli naplnit vaše dny. Ano je zde enormní množství bolesti a utrpení, které lidi po celém světě zažívají. Ale cesta jak to rozpustit je být sámsebou, být láskou a radostí, ne přes vášnivou debatu, která povzbuzuje a doporučuje nové konflikty k rozpuštění těch starých. Konflikt 7:40 nevím nemůže nikdy úspěšně přinést konec konfliktu.

Vy všichni jste milovanými dětmi Boha a láska je vaše podstata, tak se zaměřujte na svou pravou podstatu a jak Gandí řekl: Buď změnou, kterou chceš vidět ve světě. Probuzení lidstva je změnou, kterou chcete vidět ve světe, protože je to probuzení do plného vědomí vaší pravé a božské podstaty. Stav jednoty s Bohem a s ostatními nemůžete zůstat věčně uspaní . Ve skutečnosti jste byli uspaní kraťoučký moment, ale protože iluze, kterou jste si vybrali zkonstruovat se vám jeví tak reálná. Zdá se že jste spali věčnost.

Běžte dovnitř sebe, denně! A vyhřívejte se v laskavé záři, kterou v tobě buduje láska, kde spočívá věčně, volající ať se probudíš. To je způsob jak se probudit a je to zároveň jediný způsob jak se probudit. Protože realita je v tobě ne v nějakém neurčitém místě, které můžete snažit se najít venku mimo vás a které nikdy neexistovalo. Váš milující bratr Ježíš

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz