Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VÝPRODEJ

Jste na: Organic Beauty - Blog

Blog

Nedaří se vám zhubnout? Dva kroky jak to změnit, které vám váš doktor nikdy neřekne.

Nedaří se vám zhubnout? Dva kroky jak to změnit, které vám váš doktor nikdy neřekne.


Kolik z vás dělá vše, co může a ta tvrdohlavá ručička na váze se ne a ne pohnout. Následujete všechna ta doporučení, co máte jíst, jak máte cvičit a jaké doplňky stravy máte používat. Jste už unavená z toho, že všechno vaše snažení nikam nevede!  Příčina může být ukrytá mnohem hlouběji, než by vás kdy napadlo.

Příčinou může být příliš toxinů ve vašem těle.


Toxiny jsou skladovány ve vašich tukových buňkách. Je to způsob, jak ochránit tělo před tím, aby se nebezpečné toxiny samovolně toulaly, kde se jim zachce a pronajali si doživotní apartmá v životně důležitých orgánech jako je například mozek. Kdybyste mohli toxiny v krvi vidět, což je možné, asi by se vám to nelíbilo a naše tělo umí moc dobře rozpoznat, jak moc nebezpečné tyhle malé potvůrky jsou, když si jen tak volně proplouvají naším tělem.

Toxiny jsou skladovány ve vašich tukových buňkách. Je to způsob, jak ochránit tělo před tím, aby se nebezpečné toxiny samovolně netoulaly, kde se jim zachce.


Proč by mělo tělo spalovat tuky a způsobit tak nárůst toxinů v krevním oběhu. To ono nechce, protože se vás snaží za každou cenu ochránit. Ano, tak moc jsou naše těla inteligentní a za každou cenu se pro nás snaží dělat to nejlepší. To je dobrá zpráva, že? To co nás, ale těší poněkud méně je, že nedokážeme shodit ani deko přes všechno to vynaložené úsilí. Dobře, tak se pojďme podívat, co s tím:


Tady je návod, jak můžete snížit hladinu toxinů v těle, tak aby vaše tělo mohlo bezpečně spalovat tuk: je to jednoduchá matematika, za prvé je třeba omezit příjem toxinů a za druhé, co už je v těle musí ven.


Dva kroky jak pomoci vašemu tělu spalovat tuky:


1. Omezte přísun dalších toxických látek


Většina z nás už asi ví, že velké množství toxinů se dostane do našeho těla ústy, tím co jíme a pijeme. Alkohol, kafe, gluten a mléčné výrobky mohou být také toxické, záleží na jejich kvalitě.

Největší množství toxinů se do těla dostane přes naši kůži a plíce z kosmetických produktů.

Ale možná vám ještě nikdo neřekl, že největší množství toxinů se do těla dostane přes naši kůži a plíce z kosmetických produktů jako: šampony, kondicionéry, čistící mléka, hydratační krémy, make-up, lak na vlasy, deodorant, parfém, prací prášek a aviváž a myslím, že bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. Všechny tyhle věci, které mají z vás a vašeho domova udělat něco jako rozkvetlou louku mají také svou odvrácenou tvář.

Podívejte se na složení, bude tam někde vzadu schované napsané malým písmem, vsadím se, že to ani nepřečtete. A jestli ano, máte vůbec představu, co všechny ty šílené názvy znamenají? Pravděpodobně ne. Většinou jsou to chemické látky, které nikdy nebyly řádně prozkoumány, naopak jsou považovány za velice nebezpečné pro naše zdraví.

Během předešlých pár generací jsme do našich těl a životního prostředí vpustili přes 80 tisíc člověkem vytvořených chemických látek. A spousta z nás je dokonce nevědomky roztírá po celém svém těle a stříká je všude kolem sebe.

 

Pojďte to změnit.


Chápu, že pro vás může být zdrcující změnit všechno najednou. Ale každý krok správným směrem se počítá. Začněte třeba jen s jednou věcí, bez které se od teď obejdete. Změňte čistící mléko nebo svůj sprchový gel za kvalitní kosmetiku, která je přírodní a čistá. Nebo si udělejte svou vlastní kosmetiku doma. Určitě uděláte dobře a budete překvapeni, jak moc dobře to funguje a jaký krásný pocit vám to přinese.


2. Toxiny z těla ven

Druhý krok: Dejte svému organismu alespoň poloviční šanci, aby mohlo ukončit podnájemní smlouvu nevítaným hostům ve vašem těle.


Spánek a zase spánek. Spánek je tak důležitý, protože tělo se čistí a regeneruje především v noci, kdy se nemusí vypořádávat s běžnými věcmi, jako je chůze, mluvení, jídlo, trávení a stres. Když se dobře nevyspíte, nedostane vaše tělo šanci se vyčistit. Pokud máte problémy s usínáním měli byste asi vědět, že naše tělo produkuje hormon melatonin. Asi jste si všimli, že když je kolem vás tma, pomáhá nám to usnout.

Tma = produkce melatoninu.

Po tisíce let používali lidé svíčku, aby si posvítili na cestu, když byla tma. Dnes máme kromě elektriky, iPhony a laptopy, které nám svítí přímo do obličeje do posledních minut, než jdeme spát. Pak se jen divíme, proč nemůžeme usnout. Je to protože svému tělu říkáme: "je den a ne čas vytvořit melatonin". Bez produkce melatoninu je pak jen velmi těžké usnout. Pokud ale vypnete všechny ty moderní hračičky, alespoň hodinu, dvě před tím, než půjdete spát, ucítíte velký rozdíl ve vaší schopnosti usnout, dobře se vyspat a cítit se ráno svěží. 

A co je nejvíce důležité, vytvoříte tak prostor pro detoxikaci.


Ale my potřebujeme našemu tělu dodat ještě extra porci energie, aby mohlo toxiny odvést z těla ven.

Existují látky, které na sebe dokážou navázat ty toxické a odvést je z těla ven. Nebojte, nemusíte hned teď nikam běžet a shánět se po nějakém speciálním přípravku. Takové látky totiž najdete jednoduše v zelenině (nejlépe v bio kvalitě). Vlastně zelenina je ten nejlepší způsob, jak dodat tělu potřebné látky, které odvedou toxiny přes zažívací trakt z těla ven.

Zařaďte do svého jídelníčku, co nejvíce čerstvé zeleniny.


Pomoci vám může také sauna, díky pocení se zbavíte toxických látek, které už si v těle shromažďujete třeba i několik let. Pokud se rozhodnete pro saunu, nezapomeňte na důležitou hydrataci, která by měla následovat. Postačí voda s citrónem a minerály.

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz