Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci - Eliah Sahil

Eliah Sahil

“ Objevte čistý svět”

Exluzivní značka zastoupená společností Planet Pur Produktions und Handels GmbH Austria.
Eliah Sahil se narodil v roce 2006 a je pýchou a štěstím jeho rodičů. Sedm let před tím, v roce 1999, otec Eliaha Sahila, Silvio Perpmer založil společnost Planet Pur, místo, kde se vyrábí čistá a přírodní kosmetika, která nese jméno jeho syna.


Společnost Planet Pure má hluboké porozumění s přírodou a jejími přirozenými cykly. Při výrobě se používají pouze suroviny z přírodních zdrojů a ekologicky vypěstovaných rostlin. Tyto suroviny jsou dále zpracovávány především ručně a s láskou. Jako  společnost se zavázali chovat  přátelsky k životnímu prostředí a zakládají si na spravedlivém (fair trade) obchodování.

Tyto produkty mají duši.

Společnost Eliah Sahil vyrábí své produkty z vysoce kvalitních bylinných a rostlinných esencí a minerálů. Jsou dostupné i v práškové formě. A právě díky tomu, že neobsahují vodu, najdete v jejich výrobcích 100% přírodní a aktivní substance, bez konzervačních prostředků.


“ Objevte čistý svět”

Jejich filozofií je  pracovat  pouze s přírodními zdroji, obchodovat  „fair trade“ a především vyrábět produkty pro lidi, kteří myslí na budoucnost našich dětí a této planety.


Srdce společnosti PLANET PURE bije pro:
- ekologicky a ekonomicky
- společensky rovně
- přírodní přísady
- obnovitelné zdroje
- fair obchod
- fair výroba
- netestováno na zvířatech
- bez genetické modifikace
- podpora mezinárodních sociálních projektů a projektů na ochranu životního prostředí.

Odmítáme mechanickou výrobu, což znamená, že čím více lidí bude používat naše produkty, tím více pracovních míst spolu vytvoříme.
Necháme raději pracovat  naše ruce, místo abychom zaměstnávali stroje. Zaměstnáváme více než 50% lidí se sociálně znevýhodněných skupin, kteří pracují s velkou láskou a radostí.
Ručně vyráběné pro společnost  Planet pure znamená: opatrně zamíchat, šetrně naplnit, s radostí označit, eco-friendly zabalit a poslat s křídly.
Naše vysoce kvalitní produkty jsou testovány nezávislými institucemi, certifikovány evropskou "Eco Label", rakouskou známkou pro životní prostředí „Austrian Eco Label“ a označením "BDIH" garance maximální kvality.
Vyrábíme produkty, které jsou schopny uspokojit vaše požadavky. Podporujeme organizace, které se zasluhují o ochranu životního prostředí, chrání krásu přírody, její divy, rozmanitost rostlinných a živočišných druhů s cílem zachovat toto unikum pro naše děti.  Podílíme se na vytvoření světa, kde je vše v souladu s veškerou existencí. Náš zisk proto nikdy nebude důležitější než vítězství našeho srdce.

Tým společnosti Planet Pure

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz