Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

100% pure

100% PURE 


100% čistá přírodní BIO kosmetika z Kalifornie nabitá antioxidanty a vitamíny z mnoha druhů ovoce, zeleného čaje, kávových zrn, pravé čokolády a dalších čistě přírodních zdrojů.

Tvůrkyně unikátní kosmetiky z ovoce paní Susie Wang se větší část svého života zabývá formulací kosmetických BIO výrobků nejvyšší kvality. Důraz je dáván na absolutní čistotu a účinnost 100% přírodních složek a výkonných antioxidantů.

100% Pure jako jediná na světě využívá pro své odstíny dekorativní kosmetiky barevné pigmenty z ovoce a zeleniny bohatých na antioxidanty a vitamíny. Zatímco při výrobě dekorativní kosmetiky jiných značek je využíváno chemických barviv nebo minerálů, pouze společnost 100% Pure využívá patentované metody použití ovocných a zeleninových pigmentů! Všechny antioxidanty a vitamíny z těchto pigmentů jsou tak nanášeny přímo na Vaši pleť.

Pure znamená čistý, ryzí, neznečištěný.

Motto firmy: „Tak čisté, že se dá jíst“ platí pro všechny výrobky 100% Pure.

Výrobky 100% Pure jsou skutečně 100% čisté:
neobsahují minerální olej, parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty
neobsahují žádné syntetické konzervanty, emulgátory, barviva ani parfémy
složky ani konečné výrobky nikdy nebyly testovány na zvířatech
výrobky jsou naprosto veganské (s výjimkou použití medu v receptuře, pak jsou vegetariánské)
báječná aromata ve výrobcích 100% Pure jsou ze skutečného ovoce a čistých esenciálních olejů
produkty nejsou ředěné vodou, neobsahují zahušťovadla, emulgátory ani jiná další levná plnidla, jsou tedy naprosto koncentrované a tím nejúčinnější
štětce na dekorativní kosmetiku jsou veganské, vyrobené z antibakteriálních syntetických vláken nikoliv ze srsti kožešinových zvířat
100% Pure miluje zvířata:
Výrobce zachraňuje opuštěná zvířata (v roce 2009 zachráněno 21 psů), shromažďuje fondy na otevírání zvířecích útulků, poskytuje finanční pomoc pro opuštěná a zatoulaná zvířata.

100% Pure je ekologická:
Obaly jsou vyráběny z recyklovaných plastů, skla, hliníku a papíru a jsou opětovně recyklovatelné a biologicky odbouratelné. Pro potisk obalů se používá netoxický sójový inkoust.

Kosmetika 100% Pure je vhodná pro všechny typy pleti i pro jemnou dětskou pokožku. Díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů zabraňuje předčasným projevům stárnutí pokožky jako jsou např. vrásky a pigmentové skvrny. Antioxidanty jsou látky které omezují aktivitu volných radikálů (znečištěné ovzduší, slunce, cigarety atd.) a zpomalují proces stárnutí pokožky.

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz