Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 30 000 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

Argital

Přírodní kosmetika Argital  – základem je zelený jíl a léčivé rostliny. Přírodní kosmetika Argital obsahuje zelený jíl a léčivé rostliny s certifikací Demeter nebo BIO, které jsou sbírány v oblastech jejich přirozeného výskytu.

Certifikace

Přírodní kosmetika Argital získala tyto certifikace: BDIH, DEMETER, ICEA, LAV, Vegan OK, ECOCONTROL. Argital má certifikát managementu kvality UNI EN ISO 9001:2008.

Přírodní zelený jíl - Miliony let stará hornina vznikla sedimentací velmi jemnozrných částeček (menších než 0,002 mm) tvořených převážně jílovými minerály. Zelený jíl má výjimečné schopnosti vázat na sebe škodlivé mikroorganismy a toxické látky, a proto byl tradičně využíván nejen jako kosmetický prostředek - jílová maska - pro krásnou pleť, ale i k léčbě nejrůznějších zdravotních potíží. Zelená barva jílu je dána obsahem zvláštní formy železa a má svůj význam.

Zelený jíl a gel ze zeleného jílu jsou základní složkou kosmetických přípravků značky Argital. V této kategorii najdete všechny produkty, které obsahují zelený jíl nebo jílový gel.

100% přírodní a BIOkosmetika se zeleným jílem bez konzervantů. Neobsahuje žádné syntetické vůně, barviva, parabeny, minerální oleje a jiné ropné látky, ani GMO. Není ošetřena ionizovaným zářením.

Výjimečné podmínky

Jedinečné vlastnosti jílu, sluneční záření, teplo ze sopky Etny, vítr vyprávějící své vlastní příběhy, planoucí západy slunce, neutuchající nárazy vln Středozemního moře v nejjižnější části Sicílie. To vše ve společnosti staletých olivovníků a místní komunity lidí, žijících tradičním, moderní dobou nepoznamenaným způsobem života… Takové jsou vnější souvislosti, které vytvářejí výjimečné podmínky pro zpracování miliony let staré horniny – zeleného jílu – základní suroviny pro výrobu kosmetiky Argital.

Společnost Argital vychází při své práci z hlubokého studia antroposofie. Je to filosofický směr, který považuje člověka za harmonickou bytost sestávající z těla, duše a ducha.
Tělesná pohoda i dobrý stav pokožky je odrazem duševní pohody a duchovních kvalit, jakož i zdravého životního stylu a zdravého stravování.
Rudolf Steiner, zakladatel antroposofie, ji definoval jako „cestu k vědění, která vede duši člověka k duchu Universa“.
Antroposofický výzkum je podporován vědeckým výzkumem prováděným společností Argital ve spolupráci s univerzitními laboratořemi.

 

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz