Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

BIOSOLIS

BIOSOLIS

první kompletní řada Bio-certifikovaných produktů sluneční péče na čistě minerální bázi

S vědomím toho, že příroda a naše zdraví jsou díky používání opalovacích krémů s chemickými anti-UV-filtry v nebezpečí, vznikla řada produktů BIOSOLIS, která nabízí efektivní ochranu před sluncem a je zároveň v souladu s přírodou i naším zdravím. V tomto smyslu ochraňuje BIOSOLIS člověka před sluncem a Zemi před člověkem!

To je jen možné za použití solarních minerálních filtrů - bez jakýchkoli nanočástic.

Jak fungují minerální filtry?

Minerální filtry (oxid titaničitý a oxid zinečnatý) zůstávají na povrchu pokožky a jednoduše odrážejí UV (A+B) paprsky stejně jako zrcadlo. Risiko vyvolání alergií je tudíž nulové. Minerální filtry působí okamžitě po nanesení a jejich činnost je neustálá. Přičemž je doba efektivity delší než u konvenčních opalovacích přípravků.

Jak fungují oproti tomu chemické filtry?

Chemické filtry jsou absorbovány naší pokožkou a jejich efekt nastává až po 30 minutách. Sluneční UV paprsky pronikající do pokožky a jsou těmito chemickými filtry přeměněny. Různé studie ukazují, že se tyto chemické filtry chovají podobně jako ženské hormony. Postupně vyvolávají endokrinní poruchy, a mohou být nebezpečné našemu zdraví.

Je doloženo, že chemické látky použité v UV filtrech opalovacích přípravků, které nemají BIO certifikaci, mají nepříznivý dopad nejen na naše zdraví a na zdraví našich dětí, ale také na životní prostředí. Opalovací krémy, obsahující chemické filtry, patří totiž k faktorům, které způsobují ničení korálových útesů. Tyto syntetické filtry podporují množení virů, které přivádí smrt korálům natolik, že se v určitých oblastech užívání opalovacích krémů s chemickými filtry na plážích zakazuje.

 

Všechny produkty BIOSOLIS jsou testovány na SPF a UVA ochranu nezávislými laboratořemi držících se evropskými standardy sluneční ochrany, COLIPA.

BIOSOLIS přípravky jsou certifikovány jako „Přírodní a Zelená kosmetika“ společností Ecocert Greenlife

BIOSOLIS, Váš spolehlivý slunečník

Pro Vás i Vaše děti. Moře ochrany (i na horách)

Proti přímému slunečnímu záření.

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz