Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

INLIGHT organic skincare

Působí v harmonii s pokožkou

Funkce naší pleti je cennější, než si myslíme.
Nejenže nás chrání před extrémním počasím a potenciálními infekcemi, ale také odráží náš zdravotní stav. Rozzářená a jasná pleť se odjakživa vnímá jako znak dobrého zdraví.
Bežně používaná syntetická kosmetika velmi často obsahuje mnoho potenciálně škodlivých látek, které mohou zůstávat uvězněny po mnoho let hluboko v pleti. Pleťová péče Inlight naopak nabízí pokožce nezbytné denní množství čisté, koncentrované výživy, která pleti velmi prospívá.
     

Autentická, čistá a přírodní

Bio výrobky Inlight® dodávají pleti bohatou aktivní směs silných antioxidantů a živin, např. omega 3 - 6 – 9 nenasycené mastné kyseliny, beta-karoten, vitaminy A, E a D, chlorofyl a antokyany. Všechny se svým složením podobají pokožce a jejich vlastnosti jí poskytují vše potřebné. Nepoužíváme žádné další přísady.
Pokožka reaguje na bio péči o pleť Inlight® velmi pozitivně a přirozeně ji vstřebává. Naše výrobky pleť rozzáří zevnitř, neucpávají póry a nezanechávají nečistoty.

Jak se vyrábí kosmetika Inlight®

Vyrobeno s profesionální péčí

Věříme, že způsob výroby naší bio péče o pleť je stejně tak důležitý jako používané ingredience. Pro naše výrobní postupy vybíráme z přírody to nejlepší a plně využíváme její schopnosti a sílu.
Každý výrobek Inlight®je vyráběn ručně, s láskou a kombinací tradičních metod a moderních vědeckých poznatků, které doktor Spiezia sbíral po mnoho let během svých teoretických i praktických studií. Suroviny zpracováváme co nejšetrněji, abychom zachovali jejich přírodní vlastnosti.
Abychom získali vysokou koncentraci klíčových živin, např. vitamíny rozpustné v tuku, chlorofyly a antokyany, používáme pomalý princip postupného uvolňování extraktů do olejové báze.


Protkáno přírodou

Oleje plné vitální energie nalijeme do stimulující směsi bylin a květin, a necháme několik týdnů macerovat. Do oleje mezitím pronikají silné účinky bylin a květin. Směs se poté lisuje a filtruje, dokud nezískáme čistý olejový nálev.

 

 

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz