Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

PACIFICA

PACIFICA - 100 % přírodní prémiová kosmetika

Pacifica je známá jako jedna z nejvíce inovativních luxusních kosmetických řad na současném světovém trhu. Lidé ve společnosti Pacifica neustále získávají další zkušenosti s přírodními kosmetickými výrobky a překonávají většinový názor, že čistě přírodní produkty nemohou poskytnout takový výsledek jako běžně vyráběná kosmetika. Vyrábí se zde přírodní produkty, které fungují stejně dobře nebo ještě lépe. Posláním značky Pacifica je komplexnost - výrobky s nejlepším výkonem, zároveň s použitím nejbezpečnějších složek, v recyklovatelných obalech a s potenciálem oslovit co nejširší publikum kosmetických spotřebitelů.

Všechny výrobky Pacifica jsou bezlepkové, 100% vegan a cruelty-free (netestováno na zvířatech)

Pacifika všeprodukty - eshop

Příběh zakladatelky přírodní kosmetiky Pacifica

Příběh zakladatelky přírodní kosmetiky Pacifica
Okouzlení zakladatelky kosmetiky Pacifica Brook Harvey Taylorové  magickým světem vůní začalo, když si ještě  jako teenager sehnala výtisk autora Toma Robbinse,  román Parfém bláznivého tance. Pro dívku, která si vždy uvědomovala svět vůní (jako dítě byla Brook fascinována mícháním směsí koření), byla tato kniha takovým impulzem a výzvou, že si slíbila pokračovat a cítila, že se budou dít zázraky.

V té době  Brook žila v Bozemanu, Montaně  a začala míchat své vůně z éterických olejů, které si koupila na místním farmářském tržišti, kde její matka pracovala. To byl začátek, myšlenka bez konkrétního cíle. Cesta se stala trochu jasnější, když se  na počátku devadesátých let přestěhovala do Eugene v Oregonu, kde navštěvovala vysokou školu. Zatímco tam studovala aromaterapii u "výstředního" aromaterapeuta, který jí naučil vše o přírodních vůních a později věnoval Brook celou svou knihovnu. Přesto se Brook, posedlá výrobou parfémů,  pustila na velmi osobitou cestu vytváření vůní, které jsou zcela originální, jiné než ostatní.

Když Brook hledala inspiraci a nový směr pro její parfémy na západním pobřeží, zasáhl osud v podobě pana Billy Taylora. Billy studoval fotografii a kameru na umělecké škole v Oregonu, poté strávil pět let cestováním po zemi a výrobou akčních sportovních filmů pro Discovery Channel a National Geographic. Talent Brook, Billyho projekce a jejich společná láska k přírodě se setkaly a společně vytvořili Pacificu, projekt vymyšlený během dlouhé cesty domů po surfovacím výletu.

Od začátku měli Brook a Billy jasnou vizi. Věřili, že když na základě zkušeností s vůněmi investují do kvality svých výrobků raději, než do podpory prodeje, lidé se do Pacifiky zamilují a tuto zkušenost budou dále šířit a doporučovat. Měli pravdu. Spousta nadšenců i odborníků si velmi váží Brook pro její nový přístup k výrobě parfémů, což je obdivuhodný úspěch. Její směsi jsou sofistikované, komplexní, přesto zábavné, šťastné a vhodné pro každou příležitost.  U každého fungují trochu jinak, stávají se jedinečnými a spoluvytváří danou osobnost. Lidé také důvěřují Broočině ohleduplné a citlivé péči při vývoji výrobku, kde se Brook stala opravdovým leaderem v produkci přírodních produktů s nálepkou inovačních, bezpečných a udržitelných výrobních postupů.

Dnes je Pacifica známá jako  inovativní, kreativní, přírodní a nádherná značka, která na trh přichází s ucelenou řadou kosmetiky, parfémů a péčí o pleť. Brook povýšila cit pro přírodní krásu na nadstandardní přírodní produkty a učinila z toho

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz