Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 30 000 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

Planet Pure

My ze společnosti PLANET PURE si velmi vážíme přírodních cyklů a koloběhu života, podnikáme "fair trade" a tvyrábíme produkty pouze z přírodních zdrojů – pro lidi, kteří myslí i na budoucnost.


Srdce společnosti PLANET PURE bije pro:
- ekologicky a ekonomicky
- společensky rovně
- přírodní přísady
- obnovitelné zdroje
- fair obchod
- fair výroba
- netestováno na zvířatech
- bez genetické modifikace
- podpora mezinárodních sociálních projektů a projektů na ochranu životního prostředí.


Odmítáme mechanickou výrobu, což znamená, že čím více lidí bude používat naše produkty, tím více pracovních míst spolu vytvoříme. Raději necháme pracovat naše ruce, místo abychom zaměstnávali stroje, zaměstnáváme více než 50% lidí se sociálně znevýhodněných skupin, kteří pracují s láskou a radostí.
Ručně vyráběné pro společnost  Planet Pure znamená: opatrně zamíchat, šetrně naplnit, s radostí označit, eco-friendly zabalit a poslat s křídly.

Naše vysoce kvalitní produkty jsou testovány nezávislými institucemi, certifikováno evropskou "Eco Label", rakouskou známkou pro životní prostředí Austrian Eco Label a označením "BDIH" garance maximální kvality.

Vyrábíme produkty, které jsou schopné uspokojit vaše požadavky. Podporujeme organizace, které se zasluhují o ochranu životního prostředí, chrání krásu přírody, její divy, rozmanitost rostlinných a živočišných druhů s cílem zachovat toto unikum pro naše děti.  Podílíme se na vytváření světa, kde je vše v souladu s veškerou existencí. Náš zisk proto nikdy nebude důležitější než vítězství našeho srdce.

Tým společnosti PLANET PURE


Životní prostředí


K výrobě pracích prostředků se používají mýdlové ořechy z ekologického zemědělství z Indie, které jsou dále zpracovávány lidmi ze sociálně znevýhodněných skupin. V závislosti na velikosti zakázek můžeme podpořit až dvě stovky lidí dostačujícím ročním příjmem. Čím více lidí bude naše produkty využívat, tím více lidí se bude moci pracovně zapojit do naši společnosti. Suroviny potřebné k výrobě jsou do Rakouska dopravovány lodí a vlakem, jejich kvalita je neustále kontrolována. Odpadní produkt z výroby saponinů z ořechů je dále zpracováván jako biologický odpad.


Mycí a čisticí prostředky, které vyrábíme, jsou šetrné a jemné, skvělé jak pro děti tak i pro životní prostředí.

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz