Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

Pure Dead Sea

Pečujte o sebe
Každá žena si zaslouží blahodárnou péči o tělo. Kosmetiku, která podtrhne její osobnost, a zároveň dokonale vyživí, zjemní a provoní pokožku. Udělejte pro sebe něco ještě dnes.

Dopřejte si dotek 21 minerálů z Mrtvého moře, ze kterých vyvinuli odborníci nový druh kvalitní kosmetiky a otestovali vyléčení pacienti s tou nejcitlivější pokožkou.

DETOXIKUJE ORGANISMUS.

Kůže vyloučí z organizmu téměř čtyřikrát více jedovatých látek než ledviny a střeva dohromady. Proto je hloubková očista povrchu těla nesmírně důležitá procedura zejména v letním období. Navíc systematická a dlouhodobá detoxikace pomáhá snížit přecitlivělost kůže.

OCHRÁNÍ POKOŽKU PŘED ŠKODLIVÝMI LÁTKAMI.

Vrchní vrstva těla má zásadní funkce. Chrání organismus, ovlivňuje naši imunitu a hormonální rovnováhu. Pokud o ni nepečujeme nebo ji vyživujeme nevhodnými látkami, které škodí, místo kvalitní péče, nutně se to dlouhodobě projeví na zdraví po fyzické i duševní stránce. Nebezpečné chemické látky jako parabeny či silikony také mohou podpořit vznik rakoviny v těle. Používání přírodních produktů bez obsahu chemie pomáhá snížit riziko vzniku rakoviny.

VYŽIVÍ UNIKÁTNÍMI PŘÍRODNÍMI LÁTKAMI, NEZBYTNÝMI PRO ORGANISMUS.

Mrtvé moře obsahuje 21 základních přírodních minerálů, z nichž 12 nenajdete nikde jinde na světě. Navíc má minerální černé bahno ze dna terapeutické účinky na pokožku i organismus a stimuluje krevní oběh.

VYČISTÍ POVRCH TĚLA A DODÁ ENERGII.

Čištění pokožky je první, nepominutelný krok k dosažení zdravé, krásné pleti. Bez následného základního ošetření vhodnými látkami je pleť povadlá a působí nezdravě. Proto je potřeba jí dodávat šmrnc a elán vhodnou kombinací kvalitních přírodních esencí!

 

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz