Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Váš nákup prázdný

Poštovné zdarma od 1 500 Kč

VE

Jste na: Organic Beauty - E-shop - Výrobci

Výrobci

SOAPHORIA

NAŠE HODNOTY S LÁSKOU NAPLNĚNÉ DO NAŠICH VÝROBKŮ

100% rostlinné složky
Věděli jste, že všechny naše výrobky jsou 100% vegetariánská a že více než 90% z nich jsou vyrobeny z veganských surovin? Používáme pouze vegetariánská suroviny, protože nepodporujeme zneužívání zvířat. Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech, podobně jako i ingredience využívané při výrobě.
Mnozí výrobci kosmetiky spoléhají na živočišné přísady. My však aktivně hledáme alternativy rostlinného původu. Například, glycerin, který využíváme v naší bázi mýdla, je vyroben z amerických sojových bobů. Výsledkem je luxusní, 100% vegetariánské a kvalitní mýdlo.
V některých případech jsme se odhodlali použít ingredience, jako je med, jogurt a vejce v našich výrobcích. Pracujeme neustále na tom, abychom zajistili, že každá surovina používaná při výrobě pocházela pouze z ekologického hospodářství a od dodavatelů, kteří mají etické chování a sdílejí podobné hodnoty jako Soaphoria.

Chráníme zvířatá
Věděli jste, že v minulosti testovali prvek kvality "dráždění pokožky" kosmetického výrobku hlavně na králících? Netestováno na zvířatech by neměl být jen slogan. Měl by predstavovať i kroky implementováná do praxe, ve výrobě kosmetických výrobků, od výběru dodavatelů surovin a látek až po testování hotových produktových konceptů před jejich uváděním na trh. Na etiketách našich produktů najdete malé logo naznačující, že naše výrobky a suroviny nebyly testovány na zvířatech.

Ruční výroba
Inspirováno přírodou ... vyrobené s láskou! Produkty jsou výsledkem každodenní ruční práce, kterou s radostí vykonávají členové týmu Soaphoria. V každém výrobku máte možnost pocítit snahu, oddanost a lásku, se kterou byly vytvořeny pro nás, milovníky přírody a darů, které nám nabízí.

Eko balení
Když jde o balení, méně je někdy více! Jsme nesmírně hrdí na to, jak balíme naše výrobky. Pro ochranu našeho prostředí a přírody využíváme na etiketách snadno rozložitelný papír, snažíme se eliminovat plast a umělé balící materiály. Upřednostňujeme sklo, které máte možnost opět smysluplně využít ve vaší domácnosti.

Seznam výrobců

Organic BeautyVítejte na stránkách internetového obchodu Organic Beauty se zaměřením na certifikovanou přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy a eko drogerii. Mezi naše nabízené značky patří: Apeiron natural care, Alva, Almawin, Argital, 100% Pure, Biosolis, CaliVita, Cannaderm, CRAZY RUMORS, Delibutus, Ecover, Hairwonder, HennaPlus, Lavera, Little Siberica, Natura Siberica, Original Atok, Organyc, Pacifika, Planeta Organica, Organic Shop, Tradiční ruská medicína, Energy group, Pure Dead Sea, Sonett, Tierra verde, Klar, Purity Vision, Soaphoria, mořská houba...

Mapa stránek | Obchodní podmínkyKontakt

Internetový obchod běží na redakčním systému Clips ® Webdesign a vytvoření webových stránek zajistila firma clickmedia.cz